کتاب های صوتی خود را به واقعیت تبدیل کنید

برای خرید کتاب با قیمت ارزان کافیست هنگام سفارش از کد تخفیف طاقچه استفاده کنید. پس از پرداخت هزینه یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن را برای شخص مورد نظر خود ارسال کنید. بسیاری از ناشران صوتی و همچنین ناشران کتاب های الکترونیک در طاقچه حضور دارند و آثار خود را از طریق این پلتفرم در دسترس کاربران قرار میدهند. این کدها تنوع بسیاری دارند و ممکن است برای آثار یک انتشارات خاص معتبر باشند یا فقط برای دسته ای از کاربران فعال باشد. ارائه کد تخفیف طاقچه برای تهیه آثار ناشران معروف و معتبر کشور از دیگر مزایای این فروشگاه است. به طور مثال، کد تخفیف اولین خرید طاقچه فقط در سفارش اول از این اپلیکیشن قابل اعمال است. کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول طاقچه نیز برای تمامی کاربران جدید و قدیمی فعال است و همه میتوانند با آن کتاب ارزان بخرند.

برنامه های ضروری کتاب گوشی های هوشمند

تمامی کتابها با رعایت قانون کپی رایت و هماهنگی با ناشران و به صورت کاملا قانونی در این سایت منتشر میشوند. در واقع، تمامی مباحث تئوری موسیقی در این کتاب نیز گفته شده اما پیش از آن که آنها را یاد بگیرید، لازم است تا با فرت بورد گیتار و نتهای آن کاملا آشنا باشید. نسخه های صوتی نیز توسط گویندگان حرفه ای ضبط شده اند و می توانید با مطالعه نظرات و انتقادات دیگر کاربران میزان کیفیت آن را بسنجید. نرمافزار کتابخوان فیدیبو این قابلیت را به کاربران ارائه میدهد تا بتوانند کتابهای الکترونیک را دانلود، طبقهبندی و مطالعه کنند. در تکمیل تاریخچه این اپلیکیشن خاطرنشان میکنیم این شرکت در سال 1395 توسط دیجیکالا خریداری شد و در سال 97 موفق به ساخت و ارائه اولین دستگاه کتابخوان فارسی شد. اگر برای فرزندان نوجوان خود به دنبال کتابهای مناسب و در عین حال آموزنده و سرگرم کننده هستید، این کتابها را حتما خریداری کنید. اگه دنبال کتابی برای یادگیری تئوری موسیقی هستید، “تئوری بنیادی موسیقی” نوشته پرویز منصوری بهتره. تئوری موسیقی برای گیتاریستها دقیقاً همان کتابی است برای کسانی که یاد میگیرند چگونه شش تار بنوازند. اگر همین حالا واژه کتاب الکترونیکی یا eBook را در فرهنگ لغت خود جستجو کنید با این تعریف رو به رو خواهید شد: کتابی است در قالب دیجیتال که برای نمایش در صفحه رایانه یا دستگاهی دیجیتال ساخته شده است. This  po​st has been c re at​ed wi th t​he help of sahandbook  Cont​en t Gene᠎ra tor ​DEMO!

کتاب های صوتی|با این نکات نه در هنر کتاب مسلط شوید.}

سایر کتب صوتی و الکترونیک را نیز میتوانید به صورت تکی و با پرداخت هزینه جداگانه از این کتابفروشی آنلاین تهیه کنید. هوش مصنوعی تعبیه شده درون این اپلیکیشن زمان حدودی مورد نیاز برای مطالعه هر کتاب را برای شما تخمین میزند تا بدین ترتیب زمان خود را نیز مدیریت کنید. در ادامه این مقاله از پلازا با ما همراه باشید تا در مورد خواندن کتابهای الکترونیکی و هم یافتن بهترین اپلیکیشن کتاب به نتایج عالی دست پیدا کنید. مجموعه كتاب قم از سال 83 تا کنون بیش از 50000 عنوان كتاب با مشخصات كامل در بانك اطلاعاتی خود بارگزاری کرده و در اختیار علاقمندان قرار داده است که این آمار فزاینده بیانگر تعداد منشورات ناشران استان قم می باشد همچنین حجم بالای کتاب های این فروشگاه حاصل همت والا و عزم راسخ بیش از 800 ناشر فعال، اصحاب قلم و اهالی فرهنگ در جهت ترویج و نشر فرهنگ کتاب و کتاب خوانی می باشد.

مجموعهای که هماکنون پیش روی شماست با تجدید نظر کلی، ویرایش و افزودههای جدید بالغ بر 400 صفحه و بروزرسانی مطالب پیشین در سال 1400 به صورت دو جلدی توسط نشر دایره چاپ و به دوستداران و علاقهمندان موسیقی ایرانی تقدیم میگردد. به طور مثال نشر چشمه، ملیکان، ماهی، نوین، شمشاد، سوره مهر، کوله پشتی، نسل نو اندیش، ثالث، لیوسا، انتشارات سخن، جیحون، آریاناقلم از جمه ناشران همکار هستند. همچنین در دومین سری پخش برنامه تلویزیونی کتاب باز، طاقچه به عنوان همکار و همراه برنامه حضور داشت. همکاری طاقچه با برنامههای مختلف تلویزیونی در طول سالهای فعالیتش قابل توجه بوده است. انتشار کتاب های صوتی مختلف با گویندگان حرفه ای نیز از دیگر خدمات طاقچه است. فیدیبو یک اپلیکیشن کتابخوان نیز هست که قوانین کپی رایت ایران را نیز رعایت میکند. اگر دوستان و نزدیکان با عشق صبا نبودند شاید امروز نمونه هایی هرچند کوچک از سه تارش را برایمان به یادگار نمی گذاشتند. گسترش تکنولوژی ابعاد مختلف زندگی ما را دستخوش تغییر کرده است؛ پس چرا نوع کتاب خواندنمان را همراه با آن تغییر ندهیم؟

کتاب موسیقی هنرستان

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از فروشگاه کتاب موسیقی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید