شما می توانید کیک و کتاب خود را نیز میل کنید

این پرسش راجع به ژانر مورد علاقهی افراد میباشد که تقریبا همه افراد به خواندن کتاب داستان و رمان علاقه دارند. زمان برای کودکان اگر طولانی شود، فرقی ندارد حتی هنگام خواندن کتاب داستان، حوصله سربر میشود. EPUB 2.0.1 برای کتابخوانها و دستگاههای قدیمیتر مناسب است، در حالی که EPUB 3.0 نسخه جدیدتری به حساب میآید (این همچنین نسخهای است که در حال حاضر در اکثر فروشگاههای ebook ترجیح داده میشود). فارق از اینکه موضوع ebook مربوطه چه باشد، تحقیق و پژوهش، بخش مهمی از ساخت ebook به حساب میآید. ما نیز در کافهبوک تلاش میکنیم با معرفی و نقد کتاب، در انتخاب کتاب خوب به شما کمک کنیم تا با دنیایی آشنا شوید که بزرگانی مانند لئون تولستوی در کتاب جنگ و صلح – مارسل پروست در کتاب جستجوی زمان از دست رفته – فرانتس کافکا در کتاب محاکمه – فیودور داستایفسکی در کتاب برادران کارامازوف – ارنست همینگوی در کتاب پیرمرد و دریا – گوستاو فلوبر در کتاب مادام بوواری خلق کردهاند. Place» رفت، تصویر خود را انتخاب و آن را باز کرد. علاوه بر این، میتوان استایل تیتر مربوطه را هم تنظیم کرد.

کتاب معجزه شکرگزاری

​Data h​as be​en gen᠎er᠎at​ed wi​th GSA Conte nt Generator DE MO᠎!

پس از آنکه تنظیمات لازم انجام شدند، میتوان OK را کلیک کرد. علاوه بر این، ممکن است آنها در یک ebook، تمرکز را به طور کامل روی یک محصول مرتبط با صرفهجویی در مصرف آب قرار دهند و در آن به این مسئله بپردازند که محصول آنها چگونه به یک مشتری کمک میکند تا مشکل خود را برطرف کند. کما اینکه مدتی است با ویروس کرونا دستوپنجه نرم میکنیم و رعایت موارد بهداشتی و سلامتی اهمیت خرید آنلاین را بیشتر میکند. بوکاپو به شما کمک میکند که همیشه و همهجا با مطالعه یا گوش دادن فایل صوتی خلاصه کتابها، نکات کلیدی آنها را دریافته و از زمان خود بهترین بهرهوری را داشته باشید. در کافهکتاب، کتابهای نایاب PDF و کتابهای صوتی را میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید. از این روی برای حل و رویارویی با این مشکلات بستر جدیدی از انتشار و عرضه کتاب به شکل صوتی و الکترونیک شکل گرفته که توانسته است به خوبی چالشهای به وجود آمده را کنترل کند. Th​is a᠎rtic᠎le was done ᠎wi​th the ​he lp of GSA  Content Gene rator ᠎DEMO .

چه کاری می توانید انجام دهید تا تاب خود را از تخریب توسط رسانه های اجتماعی نجات دهید؟

ساخت کتاب الکترونیکی به بیان ساده راهی برای یک بازاریاب محسوب میشود تا اطلاعات حیاتی و جامعی را در قالبی عرضه کند که مشتریان بالقوه مایل به خواندن آن باشند. کتاب چشمانداز در سال 1391 فعالیت خود را در تامین و عرضه منابع مورد نیاز آموزش و پژوهش در حوزههای تخصصی اقتصاد، تجارت و مدیریت آغاز نمود. در اینجا تنظیمات به گونهای انجام شده است که «Body Text Paragraph Style» اندازه متن را در طول کتاب الکترونیکی ما ثابت نگاه دارد. همچنین میتوان یک تصویر جلد (Cover) را هم برای کتاب الکترونیکی EPUB خود در قسمت گزینههای بخش Setup در پنجره Export Options انتخاب کرد. Export» رفت، ebook خود را نامگذری و در منوی Format قالب EPUB را انتخاب کرد. در این بخش میتوان گزینه Rasterize First Page را انتخاب کرد تا تصویری شطرنجی از صفحه اول ebook به عنوان جلد کتاب استفاده شود. در غیر اینصورت، میتوان به پوشهای رفت که فایل EPUB ما در آن ذخیره شده است و در آنجا آن را باز کرد. همچنین، میتوان روی گزینه «Choose Image» برای اضافه کردن یک فایل تصویری برای جلد کلیک کرد. در صورتی که قصد بهروزرسانی صفحه محتوا پس از این وجود داشته باشد، میتوان این کار را به راحتی به وسیله منوی Layout و قسمت «Update Table of Contents» انجام داد.

همچنین میتوان تنظیمات لازم را برای استایل ورودی یا همان «Entry Style» نیز انجام داد. در پنجره تنظیمات استخراج به نام «Export Options»، میتوان نسخه EPUB را از بالا و قسمت General تعیین کرد. میتوان رزولوشن تصاویر خود را هم تنظیم کرد. در صورتی که قصد درج تصویر در طرحبندی کتاب الکترونیکی ما وجود داشته باشد، باید اطمینان حاصل کرد که تصاویر مربوطه در محل مورد نظر قلاب و متصل (Anchor) شده باشند. در این بخش از مقاله آموزش ساخت ebook به برخی از سوالات رایج پیرامون ساخت کتاب الکترونیکی پاسخ داده شده است تا افرادی که به دنبال ساخت ebook هستند بتوانند اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورند و به پاسخ سوال خود برسند. بخش بعدی این نوشتار به پاسخگویی سوالات رایج پیرامون ساخت ebook اختصاص دارد. در این مرحله نیاز به تنظیم و ساخت یک فهرست مطالب (ToC) برای کتاب مربوطه حتی در صورتی وجود دارد که پیش از این هم یک صفحه فهرست مطالب ایجاد شده باشد. از ToC مربوطه انتظار میرود تا به صورت خودکار فهرست کاملی از محتوا را بر اساس تیترهای به کار رفته در کتاب الکترونیکی ما ایجاد کند. بهتر است تنظیمات انجام شده را در یک برنامه کتابخوان یا تبلت پیش از بارگذاری (آپلود) فایل ebook در یک فروشگاه کتاب الکترونیکی آزمایش کرد. Post w as cre᠎at ed ᠎with the help of GSA ​Co nten᠎t Ge nerator DEMO​.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کتاب طلا وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید