آیا این ورزشی Factor واقعا این طاقت فرسا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر از افزایش سرانه فضای ورزشی این شهرستان خبر داد. جی تاورز دارای 5 خط آسانسور برای حمل کالا و افراد، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، آنتن مرکزی، محوطه سازی وسیع و فضای سبز ویژه، زمین بازی کودکان برای هر برج به صورت مجزا می باشد. برج های منطقه A شهر مسکونی چیتگر تقریباً همین امکانات و ویژگی های کلی را دارند. برای ورزش کردن هم می توان به باشگاه های ورزشی رفت هم می توان در منزل ورزش کرد . ساخت برج های منطقه B فلزی و با اتصالات پیچ و مهره ای است که هم سرعت عمل را افزایش می دهد و هم مقاومت بیشتری در برابر زلزله دارد. برج الماس با پنجرههای بلند و محکم تعبیهشده در بلوکها و بالکنهای شیشهای داخل بلوکها، قسمت اعظم نمای این برج را از شیشه ساخته است و این برج به برج شیشهای شهر چیتگر معروف است. همچنین پروژه عظیم هزار و یک شهر در قسمت شمالی بزرگراه هرازی و روبروی این شهر در حال ساخت است. در منطقه C بیشترین توسعه فیزیکی متعلق به برج 1 و 2 نیروی زمینی ارتش است که در حال حاضر بر اساس رتبه اعضا یگان های منتخب هستند و خریداران و سرمایه گذاران در این برج می توانند طبقات و واحدهای مشخصی را خریداری کنند.

کتاب های ورزشی

This h​as be en creat ed with ketabtala C ontent  Gen er​at​or Demov᠎er sion !

در ردیف بالای زون B که رو به بزرگراه خراسانی و کوه های شمالی است، بعد از برج های سری G، برج های سری N قرار دارند که در ردیف اول از غرب به شرق برج های N1 تا N4 قرار دارند و در ردیف عقب و در قسمت جنوبی منطقه B به ترتیب از شرق به غرب برج های N5 و N6 قرار دارند. قسمت های جنوبی این برج چشم انداز خوبی دارد.برج الماس نیز با امکانات کامل و امکانات رفاهی بی نظیر به مالکین محترم تحویل داده می شود. یکی از ویژگی های اصلی برج های ارکیده و پامچال در منطقه A (بوستان) اسکلت فلزی این برج ها می باشد.اسکلت فلزی برج های ارکیده و پامچال با اتصالات پیچ و مهره ای مطابق با استانداردهای امروزی ساخته شده است که دارای بالاترین سطح می باشد. N برج در حال حاضر در مرحله اسکلت بندی هستند و تمامی واحدها انتخاب شده اند. ساکنان برج های این منطقه و در آینده سایر مناطق این شهر می توانند از امکانات گسترده و منحصر به فرد مجموعه ایران مال مانند مراکز خرید، باغ کتاب، پردیس سینمایی و امکانات تفریحی و ورزشی متنوع آن به صورت پیاده استفاده کنند.

منطقه C شهر مسکونی چیتگر شامل 8 برج یا پروژه در حال ساخت است که متعلق به تعاونی های ادامه مطلب زیرمجموعه ارتش است. برج B3 همچنین دارای فضاهای مشترک مانند سالن های ورزشی و اجتماعی و یک محوطه اختصاصی و همچنین ورودی و لابی جداگانه برای هر بلوک خواهد بود. از ارتش ایرانبه غیر از 6 بلوک سری N که شکل ظاهری آنها در بالا به صورت هلالی است، بقیه برج ها به صورت 2 بلوک شرقی و غربی ساخته شده اند که توسط لابی و ورودی جداگانه به یکدیگر متصل می شوند، این برج ها پروانه ای هستند. از نظر پیشرفت فیزیکی، برج های سری D در حال حاضر از برج های N جلوتر هستند، برج های سری D نیز 30 طبقه و نوع واحد از 125 متر با 3 اتاق خواب تا 184 متر با 3 اتاق خواب و 18 متر است. این واقعیت باعث شده است که چشم خریداران و سرمایه گذاران به دنبال خرید واحدهای زیر 100 متر بیشتر به سمت این قسمت از منطقه 22 معطوف شود.برای سرمایه گذاران املاک، مهم ترین نکته در خرید واحد در این شهر مسکونی، گردش سریع نقدینگی نسبت به دیگر برج های منطقه 22 است که باعث شده نگاه دقیق تری به واحدهای برج ارکیده و پریمچال داشته باشند.

خرید کتاب ورزشی

در غرب منطقه B (سرستان) بلوار تحقیقاتی است که عبور و مرور ساکنان برج های این زون را به بزرگراه اصلی همدانی (حکیم) و تهران – کرج تسهیل می کند و در شرق منطقه B نیز وجود دارد. منطقه B (سرستان) در قسمت شمالی منطقه مسکونی چیتگر واقع شده است. شهر مسکونی چیتگر در ابتدای کریدور هوایی تهران در بهترین موقعیت از نظر آب و هوایی قرار دارد.در قسمت شمالی زمین شهرستان چیتگر، بزرگراه هرازی (همت) و برج هایی که در قسمت شمالی شهر چیتگر قرار دارند امتداد دارد. برج B3 نیز در کنار برج الماس قرار دارد که به شکل پروانه نیز ساخته شده و در مراحل پایانی ساخت قرار دارد. خریداران و سرمایه گذارانی که می خواهند املاک در حال ساخت را با قیمت ثابت و طبقات و واحدهای مشخص خریداری کنند، برج های N و D را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند. برای سبکتر شدن ساخت این برجها، دیوارها از کناف پیش ساخته با عایق صدا و حرارت ساخته شده است و استفاده از این ماده برای دیوارهای داخلی بلوکهای برج ارکیده و ایگلیکا باعث شده کمترین میزان صدا منتقل شود. در سایر پروژه های تعاونی مسکن منطقه 22، خرید و فروش به صورت امتیازی و ودیعه ای و با واریز به تعاونی بر اساس قرارداد ساخت علی الحساب انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید