چیزی که همه درباره کتاب دوست ندارند و چرا

این کتاب در ۳۲۰ صفحه توسط انتشارات چاووش در سال ۱۳۷۱ برای اولین بار به چاپ رسید و دارای ۱۲ فصل میباشد. زنگ کتاب از سال ۱۳۹۴ توسط کتابخانه مرکزی برگزار شده ولی در هفته کتاب و در چند مرکز و تا سال ۱۳۹۶ چنین بوده است. بلکه بی­توجهی به این عادت­ها به این معنی­ است که زندگی رضایت­بخشی را تجربه نخواهید کرد. «رایان هالیدی»، نویسندۀ محبوب و استراتژیست رسانه­ای، در مورد این کتاب می­گوید: «عادتهای اتمی، عادت­ها یا تغییرات کوچکی هستند که می­توانند تأثیر بزرگی بر زندگی شما بگذارند؛ عادت­هایی مثل کمی زودتر از خواب بیدار­شدن، حذف شبکه­های اجتماعی از روی گوشی و پس­انداز­کردن. «جیمز مورفی»، مدیر بازاریابیِ «لایو نیشن»، در مورد این­که این کتاب چگونه به او کمک کرده می­گوید: «دومین عادت از هفت عادت مردمان مؤثرِ استیون کاوی این است: «از پایان ذهنتان شروع کنید». این موضوع به من خیلی کمک کرد و بلافاصله در سطح کلان به من انگیزه داد تا مشخص کنم می­خواهم دقیقاً کجا باشم و در ۱۰-۲۰-۳۰ سال آینده چه کاری انجام بیشتر بخوانید دهم.

چیزهایی که دوست ندارید در مورد کتاب و چیزهایی که دوست خواهید داشت

این کتاب، راهنمایی بود که به من نشان داد چگونه فیسبوک، یوتیوب و اوبر فنآوری خود را به اجبار تبدیل میکنند (اگر نگوییم به اعتیاد کامل). این کتاب به صورت گامبه­گام به من یاد داد که چگونه می­توانم محصولم را طوری ارائه کنم که برای مردم «قرص مُسَکِّن»ی باشد که مشکلاتشان را حل می­کند، نه «قرص ویتامین»ی که به جای نیازهای اصلی به درد رفعِ نیازهای عاطفیشان بخورد. هم­چنین در سطح خرد نیز به من کمک کرد تا بدانم در هنگام شروع یک پروژه یا سرمایه­گذاری جدید چه باید بکنم. اگر واقعاً میخواهید یاد بگیرید که چگونه عادتی را ایجاد یا ترک کنید، تنها چند کتاب وجود دارد که میتواند در این زمینه به شما کمک کند. این کتاب کمی تخصصی­تر است و نکات روانشناسی فراوانی دارد که می­تواند در درک نحوۀ عملکرد مغز به شما کمک کند. جلد دوم به علینقی وزیری میپردازد و جلد سوم به زمان نوشته شدن کتاب میپردازد.

برندن بورچارد این کتاب را بر اساس تجربیات و تحقیقات خود نوشته است؛ او پس از یک دهه فعالیت به عنوان عالی­ترین مربیِ عملکرد جهان، شش عادتی که باعث موفقیت دراز­مدت افراد بسیار موفق شده بود را کنار هم گذاشته است: در جستجوی شفافیت­بودن، ایجادِ انرژی، ایجادِ ضرورت، افزایش بهره­وری، گسترشِ نفوذ و شجاعت نشان­دادن. کتابی که چند سال پس از انتشار خود، هنوز فروش بالا داشته باشد، معمولا کتاب خوبی است. معمولا توی بخش حراجی کتابهایی رو میتونیم پیدا کنیم با قیمتهای خیلی پایین. پدیده کمابیش نوظهور کافه کتاب با موقعیت دلچسبی که در اختیار علاقهمندان و مشتریان خود میگذارد، میتواند همچون یک مشوق جذاب، افراد را به طرف مطالعه بکشاند. «چارلی مانگر»، میلیاردر خودساخته و دستِ راست «وارن بافت»، میگفت: «در تمام زندگیام، هیچ خردمندی را ندیده­ام که مدام مطالعه نکند؛ مطلقاً هیچ­کس؛ و مهمتر از همه، این افراد هدفمندانه مطالعه می­کنند، نه صرفاً از سرِ تفریح یا برای افزایش اطلاعات عمومی. این کتاب، این باور عمومی نادرست که هنرمندان روال روزانه­ای ندارند و صرفاً منتظر این مینشینند که به آن­ها الهام شود را از بین می­برد. نسخۀ فارسی آن، با ترجمۀ پیام روشن، توسط موسسه فرهنگی- هنری ماهور به چاپ رسیده است. مدیر سیدر گفت: «اونها فکر میکنن شما باید از دنیای ما برین تا با هم به پایان خوشتون برسین.

کتاب های هفتم

پیوستن به جداول یکی از مهارت های اساسی مورد نیاز برای استفاده موثر از SQL در تجزیه و تحلیل داده ها و گزارش دهی است. کتابخانهها نیز میتوانند با استفاده از این پتانسیل برخی از کاربرانشان، برنامههایی را در جهت مشاوره خواندن ترتیب دهند. مقدار دقت در یک رابطه دوستانه باعث بهره مندی بیشتر و کاملتر از داشته های دوست می گردد و مطالعه کتاب نیز هر قدر با دقت تر انجام گیرد دستاورد بیشتری از مطالب آن خواهد داشت.پس همانطور که میبینیم شناخت دوست از دشمن لازم است. متن های اپرایی مطالعه اپرا در این کتاب با ارائه گزیده ای از لیبرتوها صورت گرفته است و به این ترتیب دیگر نیازی نیست که معلم متن اپرا را برای دانشجو تدارک ببیند. زبانمهر مجموعه کاملی از کتاب های آموزش زبان را با دسته بندی های متنوع براساس رده سنی، سطح دانش، موضوعات گوناگون و … سری کتاب های New Round-Up منتشر شده از انتشارات لانگمن را میتوان یکی از جامع ترین منابع برای یادگیری و آموزش گرامر زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان سنین 10 تا 16 سال دانست. آیا هنوز هم به تمام اهداف و وعده­هایی که در ابتدای سال به خودتان دادید پایبندید؟ قصه خوانی می تواند به عنوان یک فرمول جذاب و ساده ترسیم شود تا کودکان مهارت های مختلفی مانند غذا خوردن، بازی کردن، دوست یابی و حتی مراقبت از خود را نیز بیاموزند. Con᠎tent w᠎as created by G SA Content G en​erat​or᠎ Demoversion.

دیدگاهتان را بنویسید